Arayın

Aracınızda bir sorun oluştuğunda, kaza yaptığınızda veya herhangi bir sebepten ötürü yolda kaldığınızda acil destek hattımız üzerinden 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Aracınızı Gelip Alalım

Çağrı merkezi personelimiz size en hızlı şekilde ulaşacak profesyonel babacan oto kurtarma servisini yönlendirsin ve aracınızı bulunduğun yerden alsın.

İstediğiniz Yere Teslim Edelim

Aracınızı sigortalı bir şekilde istediğiniz yerden alan personelimiz aracınızın transfer edilmesini istediğiniz yere transfer etsin.

Kayseri ve civarı oto kurtarma, çekici hizmetleri ve yol yardımı hizmetleri sunan firmamız babacan oto kurtarma aracınızı transfer ederken sorumluluk sahibi ve profesyonel ekibiyle size hizmet sunmaktadır.

Oto kurtarma, çekici ve yol yardım hizmetleri için ekonomik fiyat garantisi sunan babacan oto kurtarma, çeşitli ödeme yöntemleri sunarakta sizi asla yarı yolda bırakmıyor.

Aracınızın transfer işlemlerini tamamen güvence altına almayı hedefleyen firmamız, transfer işlemlerinin tamamında sigortalı olarak hizmet sunarak müşterisini güvence altına almaktadır.